Archiv novinek na Burze učebnic

11.05.2022

Nové obchodní podmínky pro prodávající

S účinností od 11. 5. 2022 měníme všeobecné obchodní podmínky pro nové prodávající a s účinností od 25. 5. 2022 pro stávající prodávající. Znění nových podmínek najdeš tady.

12.06.2020

Eshop Burzy učebnic běží na Shopasu

Už je to venku, už se tím můžeme pochlubit. Eshop Burzy učebnic běží na Shopasu! My už s nimi fungujeme dva roky a jsme velice spokojení. Kluci na tom makají a vše neustále vylepšují. Pokud uvažujete o vlastním e-shopu nebo už dokonce nějaký máte, tak si to teď na Shopasu můžete zkusit taky. ;) https://www.shopas.cz/chci-eshop/

01.09.2018

Nakupte učebnice na našem eshopu!

Burza učebnic už není jen bazar, ale i eshop! Nakupujte učebnice pohodlně najednou v našem Eshopu Burzy učebnic.

26.07.2018

Pošli nám svoje učebnice...

...a my je prodáme za Tebe!
Spouštíme novou službu E-shop Burzy učebnic, kde nabídneme pohodlný prodej použitých učebnic všem, kteří nemají čas či chuť prodávat učebnice sami po jedné. Pokud máš doma učebnice, které už nepotřebuješ, pošli nám je a vydělej si peníze úplně bez práce a bez rizika. ;)

17.05.2017

Burza učebnic je na doméně .cz

Slavíme, protože naše Burza učebnic má konečně doménu, jakou si zaslouží! Naši původní doménu burzaucebnic.net jsme vyměnili za lepší doménu burzaucebnic.cz, což je ta nejlepší doména pro všechny české zájemce o levné učebnice. Hurá!

29.01.2016

Burza učebnic je Biflujeme.cz!

Učebnice nejsou všechno. Není nad to, když ti složitou látku někdo osobně vysvětlí. Burza učebnic se stala součástí rodiny Biflujeme.cz, díky které teď najdeš vše pod jednou střechou.
Domluv si doučování nebo si přivydělej doučováním na Doučím se, a přitom dál obchoduj s učebnicemi na www.burzaucebnic.cz.

01.08.2015

Křišťálová lupa 2015

Po dlouhém letním spánku se pomalu probouzíme. Nominujte svou oblíbenou Burzu učebnic na Křišťálové lupě 2015 ve kterékoliv z kategorií kromě Zpravodajství a One (wo)man show. Děkujeme!

01.01.2015

PF 2015

Milí uživatelé, přejeme vám vše dobré do nového roku. A samozřejmě hodně levně nakoupených učebnic ať už od uživatelů nebo našich partnerských e-shopů ;)

03.10.2014

Zářijová soutěž s Burzou učebnic je u konce a výherci jsou známi

Děkujeme všem, kteří se poctivě zúčastnili a soutěžili o sto cen. Museli jsme také některé podvodníky ze soutěže vyřadit. Prosíme všechny výherce, aby nám nejpozději 17. 10. 2014 pomocí kontaktního formuláře odeslali svou adresu, tak jak má být vytištěna na adresním štítku. Nic dalšího není třeba psát. Pro odeslání adresy je nutné být přihlášen ve svém účtu. Později adresy nebudeme přijímat. Více na stránce soutěže

01.09.2014

Vyhraj iPhone s Burzou učebnic!

Tak se jmenuje zářijová soutěž pro všechny naše uživatele. Uživatel, který na Burze učebnic získá nejvíce BuKreditů, vyhraje iPhone, a ani další nepřijdou zkrátka. Zajímavou cenu získá nejlepších 100 uživatelů :-). Více na stránce soutěže.

12.08.2014

Burza učebnic na Slovensku

Zprovoznili jsme slovenskou verzi Burzy učebnic. Máte-li nějaké slovenské kamarády či známé, kteří nevědí, co se starými učebnicemi, dejte jim o našem dvojčeti vědět. Děkujeme!
www.burzaucebnic.sk

11.02.2014

Mobilní aplikace

Věděli jste, že můžete svoje učebnice přidávat taky pomocí aplikace? Stačí jenom vyfotit čárový kód knihy, přidat cenu a je to! Přihlásit se můžete přes Facebook, jako na webu. Aby se vám přidávalo ještě radostněji, za každý inzerát vám dáme 2 BUKredity a za stažení aplikace dokonce 100! Aplikaci máme jak pro Android (http://opq.cz/12132), tak pro iOS (http://opq.cz/12133).

14.09.2013

BuKredity za recenzi

Rozšířili jsme možnosti získání BuKreditů. Nyní můžeš získat 20 BuKreditů za to, že k některé z učebnic přidáš recenzi.

30.08.2013

Recenze učebnic

Pro získání lepší informace o kvalitě učebnic jsme přidali možnost vkládat na Burzu krátké recenze učebnic. Nyní můžeš ostatním uživatelům Burzy učebnic snadno poradit, která učebnice stojí za to, a které učebnici se raději vyhnout. Recenze najdeš vždy na stránce učebnice, pro vložení recenze musíš být přihlášený.

28.06.2013

Krásné prázdniny

Příjemné načerpání nových sil během dovolených a pohodové léto všem svým příznivcům přeje Burza učebnic. Těšíme se na vás zase v září. ;-)

29.05.2013

Získej BuKredity za letáček

Pomoz nám s propagací Burzy učebnic a odměníme se Ti. Nyní máš možnost získat 200 BuKreditů za to, že ve své škole vyvěsíš letáček Burzy učebnic.

17.05.2013

Řekni o Burze učebnic svým spolužákům

Pomoz svým spolužákům prodat učebnice z letošního roku a ještě na tom vydělej. Pokud se do konce června některý Tvůj spolužák na Burze učebnic zaregistruje a ve svém profilu do políčka Kdo mě sem přivedl uvede Tvé UID, dostaneš pak Ty za každý inzerát, který on na Burzu učebnic přidá, odměnu 5 BuKreditů, a stejnou odměnu dostane i Tvůj spolužák.

Za BuKredity můžeš získat zvýraznění svých inzerátů a další výhody. Své UID najdeš po přihlášení na Burze učebnic v sekci Moje BuKredity.

03.05.2013

Propagace všech inzerátů

Nová možnost pro prodejce na Burze učebnic! Nabízíš na prodej spoustu učebnic a chceš zvýšit šanci, že si jich někdo všimne? Je to jednoduché, stačí v nastavení na Tvé stránce Moje inzeráty aktivovat možnost Propagace mých inzerátů.
Chci vědět víc.

Jako bonus jsme zlevnili zvýraznění inzerátu, zvýraznění teď stojí pouze 5 BuKreditů za den!

31.03.2013

Vylepšení profilu

Jako dárek k Velikonocům jsme na Burze učebnic vylepšili možnosti uživatelského profilu. Nyní si můžete nahrát vlastní obrázek avataru, můžete přidat adresu svého profilu na Facebooku a také můžete přidat víceslovný popisek, do kterého můžete napsat cokoliv, co byste chtěli zájemcům o vaše učebnice sdělit.

29.03.2013

Sledování nových inzerátů

Potřebuješ nutně nějakou učebnici, ale nikdo ji na Burze učebnic neprodává? Nebo prodává, ale moc draze, či bydlí moc daleko? Žádný problém!
Nyní si můžeš nastavit její sledování – jakmile k učebnici někdo přidá inzerát, pošleme Ti o tom e-mail. Sledování učebnice si můžeš jednoduše zapnout po přihlášení na stránce učebnice, kterou chceš sledovat.

11.03.2013

Změna z krajů na okresy

Říkali jsme si, že kraje jsou trochu moc velké území, a nahradili jsme regiony u inzerátů na Burze učebnic okresy. Do okresního města má většina z nás určitě blíž než do krajského...
Teď je na Burze tím pádem v regionech trochu chaos, míchají se tam kraje a okresy. Abychom to trochu zlepšili, tak každý, kdo u svého inzerátu změní nastavení regionu z kraje na okres, dostane za odměnu 4 BuKredity, a to za každý inzerát! ;-)

26.02.2013

Opraveno přihlašování přes Facebook

Opravili jsme přihlašování na Burzu učebnic přes Facebook, trvalo to věčnost, ale už to zase funguje! :)
Všem uživatelům, kteří mají na Burze zadaný Facebookový účet, jsme jako odměnu za trpělivost připsali 20 BuKreditů na účet.

24.02.2013

Možnost přidat vlastní fotografie k inzerátu

S BuKredity teď máte možnost vylepšit svůj inzerát o vlastní fotografie prodávané učebnice.

13.02.2013

Zvýrazni svůj inzerát!

Zprovoznili jsme nové možnosti Burzy učebnic. Získej BuKredity a zvýrazni svůj inzerát!

30.01.2013

Opravená chyba při vkládání inzerátu

Opravili jsme chybu při vkládání inzerátu na Burzu učebnic. Za nepříjemnost se omlouváme a přejeme pěkný den všem našim fanouškům.

10.01.2013

Nová aplikace pro iPhone!

Zkuste přidat inzerát na Burzu učebnic pouhým načtením čárového kódu. ;-) Máme novou aplikaci pro iPhone!

27.12.2012

PF 2013

Všem našim fanouškům přejeme v roce 2013 mnoho štěstí, úspěchů a spokojenosti.
Vaše Burza učebnic.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Eshop Burzy učebnic | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace