Inzerce na Burze učebnic se řídí aktuálními Obchodními podmínkami.

O Burze učebnic

Portál Burza učebnic, www.burzaucebnic.cz, byl ve své první verzi vytvořen již v roce 2006. V roce 2011 portál prošel rozsáhlou modernizací, díky které nabídl svým uživatelům mnoho moderní funkčnosti, jako je například možnost přihlášení pomocí účtu na Facebooku či Google, sdružování nabídek stejné učebnice, vyhledávání informací o knize podle ISBN a další.

V současnosti portál prochází stálým rozvojem a rozšiřováním funkčnosti a jeho návštěvnost setrvale roste. Hlavními návštěvníky a uživateli Burzy učebnic jsou především studenti středních škol ve věku 15–19 let, nicméně Burzu učebnic využívají také studenti vyšších ročníků škol základních, studenti vysokých škol a v neposlední řadě i ostatní veřejnost, vzdělávající se například v jazykových školách, rodiče mladších žáků a další.

Návštěvnost portálu

Návštěvnost portálu má svou významnou návštěvní špičku v průběhu měsíců září a října (zahájení školního roku na středních a vysokých školách). Návštěvy, unikátní návštěvníci a zobrazení stránek za minulá období v následující tabulce (zdroj: Google Analytics).

Měsíc Návštěvy Unikátní návštěvníci Zobrazení stránky
srpen 2015 27 984 16 433 256 085
září 2015 78 761 45 205 656 249
říjen 2015 32 182 22 703 175 402
listopad 2015 19 132 14 726 87 203

Kontextová reklama

Hlavní službou Burzy učebnic www.burzaucebnic.cz je zprostředkování kontaktu mezi prodejcem použitých učebnic a zájemcem o jejich koupi. V některých případech může být pro nakupujícího příjemné mít srovnání cen a dostupnosti nejen u použitých knih, ale také u učebnic nových.

Internetovým obchodům prodávajícím učebnice nabízíme možnost přivést na svůj web další návštěvníky pomocí inzerátů na Burze učebnic.

Inzeráty jsou cíleny na základě ISBN, autora a titulu. Uživatel portálu www.burzaucebnic.cz se tak může rozhodnout místo použité učebnice koupit knihu novou a je přesměrován přímo na web partnera. Inzeráty jsou barevně zvýrazněny a kromě zobrazení logotypu partnerského e-shopu a výrazného tlačítka vyzývajícího ke koupi nové učebnice jsou uspořádány stejně jako ostatní inzeráty uživatelů. Technicky je pak tato služba řešena stejně jako XML feed pro heureka.cz, takže to pro většinu partnerů neznamená žádné další změny nebo náklady.

Nabízíme tři pozice umístění kontextových inzerátů učebnic:

  1. list – zobrazení v seznamu nabídek učebnic – cena od 1 Kč
  2. premium-list – přednostní zobrazení – cena od 2 Kč
  3. right-column – zobrazení v pravém sloupci – cena od 3 Kč
Názorněji na obrázku. Cenu svého inzerátu si určujete sami. Může to být i jedna koruna. Kontaktujte nás pro další informace.

Přivedete tak na svůj web návštěvníky, kteří chtějí koupit vaše učebnice.

Bannerová reklama

V rámci bannerové reklamy nabízíme tři pozice.

  1. leaderboard – 970 x 100 px – 50 Kč / 1000 zobrazení
  2. skyscraper – 120 x 600 px – 40 Kč / 1000 zobrazení
  3. right-square – 230 x 230 px – 40 Kč / 1000 zobrazení
Názorněji na obrázku. Leaderboard i skyscraper jsou zobrazovány na všech stránkách webu a pozice right-square je zobrazována na stránkách, které obsahují pravý sloupec nejnovějších nabídek, tedy na stránkách kategorie učebnic, stránkách s výsledky vyhledávání, stránkách detailu uživatele a na statických stránkách.

Minimální objednaný počet zobrazení reklamy je 10 000. Množstevní slevy jsou možné. Ceny jsou uvedeny bez zákonné DPH.

Kontaktujte nás a zajistěte si návštěvníky, které zajímá váš web.

Kontakt

V případě jakýchkoli dalších dotazů a zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat na adrese: nebo na telefonu: 702 634 622.

Provozovatelem Burzy učebnic www.burzaucebnic.cz je Vanio Solutions s.r.o.

Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace