Burza učebnic, srovnávač cen a bazar v jednom

Vítej na Burze učebnic, největším online tržišti s učebnicemi.

Porovnej ceny učebnic z druhé ruky s cenami učebnic z e-shopů a vyber si tu nejlepší možnost. Chci zjistit víc o Burze učebnic.

celkem 18184 nabídek

Nejnovější nabídky

Prohlížet nejnovější nabídky >>

Učebnice podle předmětu

Učebnice podle úrovně

Učebnice podle regionu

Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
mapa

Kliknutím na kraj
zobrazíš okresy

Novinky na Burze učebnic

17.05.2017

Burza učebnic je na doméně .cz

Slavíme, protože naše Burza učebnic má konečně doménu, jakou si zaslouží! Naši původní doménu burzaucebnic.net jsme vyměnili za lepší doménu burzaucebnic.cz, což je ta nejlepší doména pro všechny české zájemce o levné učebnice. Hurá!

29.01.2016

Burza učebnic je Biflujeme.cz!

Učebnice nejsou všechno. Není nad to, když ti složitou látku někdo osobně vysvětlí. Burza učebnic se stala součástí rodiny Biflujeme.cz, díky které teď najdeš vše pod jednou střechou.
Domluv si doučování nebo si přivydělej doučováním na Doučím se, a přitom dál obchoduj s učebnicemi na www.burzaucebnic.cz.

01.08.2015

Křišťálová lupa 2015

Po dlouhém letním spánku se pomalu probouzíme. Nominujte svou oblíbenou Burzu učebnic na Křišťálové lupě 2015 ve kterékoliv z kategorií kromě Zpravodajství a One (wo)man show. Děkujeme!

01.01.2015

PF 2015

Milí uživatelé, přejeme vám vše dobré do nového roku. A samozřejmě hodně levně nakoupených učebnic ať už od uživatelů nebo našich partnerských e-shopů ;)

03.10.2014

Zářijová soutěž s Burzou učebnic je u konce a výherci jsou známi

Děkujeme všem, kteří se poctivě zúčastnili a soutěžili o sto cen. Museli jsme také některé podvodníky ze soutěže vyřadit. Prosíme všechny výherce, aby nám nejpozději 17. 10. 2014 pomocí kontaktního formuláře odeslali svou adresu, tak jak má být vytištěna na adresním štítku. Nic dalšího není třeba psát. Pro odeslání adresy je nutné být přihlášen ve svém účtu. Později adresy nebudeme přijímat. Více na stránce soutěže

Archiv novinek
Nápověda | Kontakt | Podmínky užití | Partner program | Partneři | RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace